Planujesz ferie zimowe dla siebie i swojej rodziny? Chcesz wysłać dziecko na obóz zimowy? A może wybrać się w góry z życiowym partnerem lub partnerką, albo w gronie przyjaciół? W każdym z tych przypadków serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym kalendarzem wyjazdów narciarskich i snowboardowych w sezonie zimowym 2019-2020. Niezależnie od tego, czy chciałbyś pojechać w góry w listopadzie, w ferie zimowe, a może wczesną wiosną – decydując się na skorzystanie z oferty Szkoły Zdrowia, spędzisz wspaniały czas na stokach w każdym z tych okresów.

ZIMOWE SZALEŃSTWO NA AUSTRIACKICH I WŁOSKICH STOKACH

Wszystkie obozy zagraniczne Szkoły Zdrowia odbywają się w Alpach. Z nami pojedziesz na obóz narciarski do Austrii, konkretnie do austriackiego Tyrolu, gdzie poszusujesz na lodowcach Pitztal i Kaunertal, a także na obóz snowboardowy do Włoch, do jednego z najciekawszych ośrodków narciarskich w Italii: Forni di Sopra, Ravascletto Zoncolan czy Pejo. Zorganizowany wyjazd na narty i snowboard w Alpy to gwarancja doskonałych warunków śniegowych, brak konieczności martwienia się o nocleg czy wyżywienie, jak również możliwość poznania innych osób zafascynowanych jazdą na nartach i snowboardzie. Wszystko to składa się na niezapomniane przeżycie, które będziesz długo wspominać.

OBOZY NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Do zapisania się na nasze wyjazdy narciarskie i snowboardowe zapraszamy fanów białego szaleństwa w każdym wieku. Organizujemy:

obozy narciarskie i snowboardowe dla dzieci z roczników 2013-2005 i ich rodziców,
obozy narciarskie i snowboardowe dla młodzieży urodzonej w roku 2007 i starszej,
obozy narciarskie i snowboardowe dla dorosłych.

Do skorzystania z naszej zimowej oferty zapraszamy osoby o każdym stopniu zaawansowania – na naszych wyjazdach odnajdą się zarówno zupełni nowicjusze, którzy nigdy nie mieli nart lub deski na nogach, jak i zaawansowani narciarze i snowboardziści, którzy pragną dalej szlifować swoje umiejętności. Podczas większości wyjazdów istnieje możliwość skorzystania z grupowego szkolenia narciarskiego i snowboardowego, po którego ukończeniu zainteresowani otrzymają certyfikaty SITN lub SITS.

Twoim pociechom spodobał się zimowy wyjazd Szkoły Zdrowia, ale sezon na narty i snowboard powoli się kończy? Nic straconego! Zapoznaj się z naszą ofertą obozów windsurfingowych dla dzieci i młodzieży, które organizujemy każdego lata w Jastarni na Helu. Kto wie, może Twoje dziecko połknie również windsurfingowego bakcyla?