KULTOWE 40+
W RÓWNIE KULTOWYM PINZOLO / MADONNA DI CAMPIGLIO SKIPASS SKIRAMA!
WYJAZD DLA DOROSŁYCH!

Każdej zimy Szkoła Zdrowia organizuje obóz narciarski i snowboardowy dla dorosłych w Val Rendena, w ośrodkach narciarskich Pinzolo i Madonna di Campiglio. To wyjazd dla tych osób, które pragną spędzić tydzień marca w jednej z najatrakcyjniejszych miejscówek dla fanów białego szaleństwa w całej Europie. Program obozu obejmuje grupowe szkolenie narciarskie w grupach zaawansowania, prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, a także organizację czasu wolnego. Po całym dniu na stoku uczestnicy wyjazdu będą mieli okazję skorzystać z hotelowego SPA i WELLNESS.

, OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY DLA DOROSŁYCH – PINZOLO / MADONNA DI CAMPIGLIO

 

PINZOLO

Pinzolo jest niewielkim, ale doskonale wyposażonym ośrodkiem narciarskim w Dolomitach. To idealne miejsce dla osób, które chcą odetchnąć od codziennego biegu i obowiązków w aktywny sposób – na turystów czeka około 30 kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, jak również nowoczesna sieć wyciągów o dużej przepustowości. Z tutejszych tras można dotrzeć na nartach do pozostałych 120 km w Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena. Poza możliwością jazdy na nartach i snowboardzie Pinzolo oferuje także piękne widoki oraz ciekawą architekturę. W kościele św. Wergiliusza z Trydentu można zobaczyć średniowieczne freski namalowane przez Simone Baschenisa, które przedstawiają siedem grzechów głównych, Zmartwychwstanie Chrystusa oraz charakterystyczne dla tego okresu sztuki „danse macabre”.

MADONNA DI CAMPIGLIO

Nieopodal Pinzolo znajduje się Madonna di Campiglio – słynniejszy, bardziej gwarny, modny ośrodek narciarski. Niegdyś regularnie odwiedzała go cesarzowa Austrii Elżbieta Bawarska, lepiej znana jako Sissi; dziś Madonna di Campiglio określane jest przez wielu jako włoska stolica sportów zimowych – każdego roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Amatorzy białego szaleństwa znajdą tu ponad 90 kilometrów tras zjazdowych (wliczając znajdujący się nieopodal teren narciarski Folgarida-Marilleva) oraz 30 kilometrów tras biegowych, w większości łatwych oraz średnio trudnych. Wyjątek stanowi trasa „3-Tre”, na której rozgrywane są wspomniane wcześniej zawody Pucharu Świata. Atrakcje pozanarciarskie obejmują liczne wystawy wyrobów rzemiosła i produktów regionalnych, a także bogate nocne życie.

Termin i miejsce

13.03.2020 – 21.03.2020- Pinzolo, Włochy
 • wyjazd z terenu AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a – 13.03.2020 piątek, o godzinie 22.00, prosimy być około pół godziny przed wyjazdem,
 • powrót do Katowic – sobota, około południa.

koszt

1190 PLN oraz
595 €

zniżki

 • 100,- PLN – dla stałych (3 x i więcej) uczestników zimowych i letnich imprez Szkoły
  Zdrowia,
 • 200,- PLN z tytułu rezygnacji ze zorganizowanego dojazdu,
 • 200,- PLN z tytułu niekorzystania ze szkolenia

koszt obejmuje

 • Skipass 6 dni na śniegu
 • Hotel Collini z nielimitowanym dostępem do SPA i WELLNESS, z żywieniem HB.
 • Przejazd autokarem na trasie Katowice – Pinzolo – Katowice.
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia zagranicą, NNW i KL.
 • Grupowe szkolenie narciarskie prowadzone przez uprawnionych polskich instruktorów, 6 dni na śniegu w grupach zaawansowania i wieku. Organizacja czasu wolnego.

koszt nie obejmuje

 • Opłata klimatyczna 14 euro
 • Napoje gorące na stoku, kieszonkowe, napoje, itp.

W programie

Doskonalenie techniki jazdy na nartach wg. aktualnych programów szkolenia.

Videocoaching, wykłady.

, OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY DLA DOROSŁYCH – PINZOLO / MADONNA DI CAMPIGLIOZapraszamy Ciebie i Twoich Przyjaciół!
Ewa Wyszkowska i Zespół Instruktorów

 

Formularz zgłoszeniowy

Hotel***S Collini, Pinzolo, Włochy 13.03.2020 - 21.03.2020

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY
 • Dodatkowa osoba 1

 • Date Format: DD dash MM dash YYYY